Temizlik ve Dezenfektasyon Hizmetleri

BİNA VE OFİS TEMİZLİĞİ

Günlük yaşamımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz bina, büro ve ofisleri eğitimli, profesyonel personellerimizle sizlere temizlik ve hijyen sunmak için var güçleri ile çalışırken, ofis çalışanlarınızın üretim performanslarına negatif etki etmemeye ve tesisinizin ekonomik ömrünü uzatarak siz değerli müşterilerimizin ekonomisine katkı sağlamayı amaç edinmiştir.
Tesis Yönetim Hizmetleri, işletmelerinizin, binalarınızın günlük, haftalık, aylık ve rutin temizlik işlerini yapılan fizibilite çalışmaları sonucunda doğru ekipman ve kimyasallar ile yapmaktadır.

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Dış cephe ve cam yüzeyler çevre şartlarıyla orantılı olarak üzerlerinde kir tabakası oluşmaktadır. Belli periyodlarla temizliğinin yapılmamasında bu tabaka dış cephe ve cam yüzeylerde geri dönüşümü olmayan zararlar verebilmektedir. Sertifikalı profesyonel personellerle dış cephe alikoband, alüminyum, metal, kaplama, cam giydirme cephe, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, makaslı platform, örümcek vinç ya da teleskopik uzatma yöntemleri ile binalarınızın dış cephelerine temizlik hizmeti verilmektedir.

HALI VE ZEMİN TEMİZLİĞİ VE BAKIMI

İyi ve kaliteli bir halı kullanmanız, halınızın kirleninceye kadar bakım yapılmayacağı anlamına gelmez. Birçok halı henüz yıpranmadan çok daha önce çirkin bir görünüme bürünebilir ve bunun tek nedeni eksik veya uygun olmayan bir bakım programıdır. Halılarınız profesyonel ve deneyimli kadromuzla, ileri teknoloji cihazlar ve malzemelerle kir ve bakterilerden arındırılmış dezenfekte edilmiş bir şekilde temizlenir.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Temizlik hizmetleri arasında en çok tercih edilen inşaat temizlikleri için kullanılan özel ve etkili malzemeler sayesinde meskeninizde inşaat atığı kalmadan rahatça yaşamanın konforunu tadacaksınız.

TEKNİK VE ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Deneyimli ve tecrübeli mobil ekiplerimiz, kristalize mermer cilası, polimer (PVC) cilası, ıslak halı yıkama, kuru köpük halı yıkama, talaşla halı yıkama, koltuk ve sandalye yıkama, jaluzi temizliği, İnşaat temizliği yanı sıra acil su baskınları ve yangın sonrası detaylı temizlik hizmeti vermektedir.